Nabídka tandemových letů


 Základní tandemový let.   1400 Kč
Nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak vyzkoušet let na paraglidu se zkušeným tandempilotem. Start probíhá z kopce s převýšením minimálně 400 m a trvá 10-15 minut. V ceně je zapůjčení veškerého vybavení a služby pilota po celou dobu letu. Na požádání můžete pomocí vysílačky komunikovat se svými známými na zemi.

 Možno přikoupit videozáznam letu v ceně 990,- Kč.


 Termický tandemový let.   1700 Kč
Chcete kroužit ve stoupajícím vzduchu jako ptáci nebo využívat dynamické síly větru a „vozit se“ nad místem startu? Pak je právě pro Vás určen termický let. Od základního letu se liší tím, že vystoupáte společně s pilotem minimálně 200 metrů nad start nebo strávíte ve vzduchu minimálně 20 minut, abyste mohli naplno vychutnat krásu letu. V ceně je zapůjčení veškerého vybavení a služby pilota po celou dobu letu. Na požádání můžete pomocí vysílačky komunikovat se svými známými na zemi. Pro tento typ letu jsou důležité vhodné meteorologické podmínky.

 Možno přikoupit videozáznam letu v ceně 990,- Kč.


 Přelet na tandemovém padáku.    2500 Kč
Toužíte po tom nejlepším, co může paragliding přinést? Chcete během letu pozorovat krajinu a přistát kilometry daleko od místa startu? Poleťte s námi na přelet na tandemu! Přelet je vrcholná paraglidingová disciplína. Pomocí termických stoupavých proudů se nabere výška 500 až 2000 m nad start, která se pak využívá ke klouzavému letu krajinou. Létání přeletů je velice závislé na vhodném počasí a také trochu na štěstí. Přelety lze létat po celou sezónu, ideální měsíce jsou duben, květen.
Pokud si chcete dopřát tento vrcholný zážitek, nahlaste se, prosím, s dostatečným předstihem (nejlépe měsíc) a buďte dostatečně časově flexibilní. Odměnou Vám bude opravdu jedinečný zážitek. V ceně je zapůjčení veškerého vybavení a služby pilota po celou dobu letu. Na požádání můžete pomocí vysílačky komunikovat se svými známými na zemi. Pro tento typ letu jsou důležité vhodné meteorologické podmínky.

 Možno přikoupit videozáznam letu v ceně 990,- Kč. Dárková poukázka na tandemový termický let. 1700 Kč
Chcete darovat nezapomenutelný zážitek? Použijte naši dárkovou poukázku na termický let. Obdarovaný si během roku sám určí, kdy chce letět. Poukázka je přenosná. K poukázce obdržíte podrobné pokyny, kde se dočtete veškeré podrobnosti. Nabízíme poukazy pouze na termické lety, které naplno umožňují poznat krásu volného létání.  Dárkové poukazy nabízíme i v dárkovém balíčku.

 Možno přikoupit videozáznam letu v ceně 990,- Kč.


Dárkový balíček tandemového letu.

DÁRKOVÝ BALÍČEK TERMICKÉHO TANDEMOVÉHO LETU    2200 Kč

V tomto dárkovém balení darujete kromě intenzivního zážitku, termického tandemového letu i věcný dárek – tričko s fotografií tandemového padáku v předu a s potiskem na zádech v plechové krabici s logem. V objednávce balíčku, prosím, specifikujte provedení (pánské, dámské) a velikost (S, M, L, XL) trička.

 Možno přikoupit videozáznam letu v ceně 990,- Kč.


Dárkový balíček tandemového letu.

DÁRKOVÝ BALÍČEK TERMICKÉHO TANDEMOVÉHO LETU ALL INCLUSIVE  3190 Kč 

  Obsahuje kompletní nabídku našich služeb: poukázku na termický tandemový let včetně videozáznamu letu, tričko Paragliding tandem Passenger, vše zabaleno v dárkové plechové krabičce.

Darujte intenzívní zážitek i trvalou vzpomínku na něj.

 

 


 Záznam tandemového letu na kameru.   990 Kč
 Záznam tandemového letu na širokoúhlou kameru, která snímá pasažéra i pilota spolu s okolní krajinou. V ceně je i záznamové medium (SD karta přímo z kamery, případně vypálené na CD), které si odnášíte ihned po letu. Více.


 Tričko tandem paragliding passenger.   280 Kč
Jako vzpomínku na Váš zážitek Vám nabízíme tričko s fotkou tandemového padáku.
Kvalitní  tričko černé barvy v pánském nebo dámském provedení. Na přední straně barevná fotografie tandemového padáku, na zádech potisk tandem paragliding passenger.
Velikost S, M, L, XL (pánské) a S, M, L (dámské).


   Při platbě na dobírku účtujeme poštovné a balné 90 Kč.  Při platbě převodem účtujeme balné a poštovné 50 Kč.


 Objednávky přijímáme a bližší informace vám rádi sdělíme na tel. 603 864 396, 608 435 430 nebo na E-mail:   tandem@xfly.cz

Těšíme se na vás ;-)


 Popis přeletu na dvoumístném padákovém kluzáku z pohledu pasažérky nebo tandempilota si můžete přečíst v rubrice Články : Paragliding - Tandem

 Fotografie z létání na tandemovém padáku si můžete prohlédnout ve foto galerii - Paragliding Tandem

Přelet na tandemovém padáku z pohledu tandempilota.

aneb AirTaxi Velký Javorník – Valašská Polanka.

Tandem pilot Jakub Tuhle předpověď počasí mám nejraději: mírný severovýchodní vítr 2–5 m/s, skoro jasno až polojasno. Počasí, které přichází po studené frontě, vzduch je dobře promíchaný, s výškou klesá prudce jeho teplota. Ideální podmínky pro vznik termiky – stoupavých proudů vzduchu ohřátého sluncem. Navíc severovýchodní vítr, který po frontě většinou vane, je ideální směr pro můj nejoblíbenější kopec – Velký Javorník mezi Rožnovem a Frenštátem pod Radhoštěm.

Register to read more...

Přelet na tandemovém padáku z pohledu pasažérky.

aneb AirTaxi Velký Javorník – Valašská Polanka.

 Je 9. června..…………znuděně sedím už třetí hodinku na ortopedii a v duchu přemýšlím, jak se pooperačně sportovně vybít …zvonící telefon mě probouzí …„Haloo, Coubo? …na Javorník? …jooo..ehm..supr..do tandemu..hmm..za hoďku? noo? …O.K. zkusím to!“ Tak nervózní jsem v ordinaci snad ještě nikdy nebyla. Souhlasím s několika týdny klidu bez namáhání kolene a vybíhám z ordinace. Vidina splněného snu mě naráz uzdravila a …no prostě jupííí!!! 

Register to read more...